Підвищенні кваліфікації викладачів кафедри іноезмних мов


Професійний розвиток наших

науково-педагогічних працівників

Викладачі кафедри іноземних мов і гуманітарних дисциплін регулярно підвищують свою кваліфікацію

Четвертий щорічний Форум

фахівців іншомовної освіти

3 березня 2021 р. відбувся Четвертий щорічний Форум фахівців іншомовної освіти, в якому брали участь викладачі кафедри іноземних мов і гуманітарних дисциплін Боднар С.В. і Стрельникова І.Ю. Завдяки участі в цьому форумі викладачі мали можливість дізнатися про нові надходження, нові програми й проекти, що впроваджуються в Україні, і зустрітися з відомими міжнародними фахівцями з викладання англійської мови. Курс охоплював такі теми: Нова освітня реальність: вчимо і вчимося; Освіта в контексті модернізаційних змін; Онлайн навчання – більше не виклик, а суцільне задоволення! Професійний розвиток викладачів з інформаційно-цифрової компетентності під егідою МОН; Міжнародний досвід професійно-орієнтованого менеджменту; Нові можливості для українських студентів у сфері міжнародної мовної сертифікації. Спікерами форуму виступили: головний консультант з питань розвитку та іновацій у закладах вищої освіти Грем Джонс, методисти з питань навчання англійської мови Кейт Ллойд і Кріс Кірбі, директор представництва видавництва Pearson в Україні Марина Малигіна.

Перший Міжнародний Форум Pearson

9-11 березня 2021 р. відбувся Перший Міжнародний Форум Pearson, який проходив в онлайн режимі. Тематика міжнародного освітнього Форуму виходила за рамки вивчення англійської мови та давала можливість дізнатися про перебіг діджиталізації, партнерські освітні проєкти, навчання за кордоном, не виходячи з дому та багато інших цікавин зі світу освіти. В учасників форуму була унікальна можливість почути про вражаючі історії успіху університетів Швеції, Індії, Фінляндії, Великої Британії, Польщі та Італії.

Науково-педагогічні працівники підвищили свою професійну кваліфікацію і отримали документи про підвищення кваліфікації, а також сертифікати учасників.

Міжнародний освітній Форум для закладів вищої освіти 2021 Стисла програма Форуму

СЕРТИФІКАТ