XVII чемпіонат КНТЕУ з “Брейн-рингу”


10.09.19 наші студенти відвідали Київ, де у складі команд “Ізолятор” та “Dream Team” взяли участь у завершені XVII чемпіонату КНТЕУ з “Брейн-рингу”.

У запеклому поединку змагались 8 команд, яким вдалося подолати непростий бар’єр внутрішніх відбіркових турнірів, а саме командам Вінницького, Одеського та Харківського торговельно-економічного інститутів та Київському університету.

Специфічна особливість змагань з “Брейн-рингу” на відміну від гри “Що? Де? Коли?” полягає у тому, що від учасників вимагаються не лише розум, логіка, ерудиція та вміння працювати у команді, але і швидкість реакції.

Питання були підготовлені автором, редактором та ведучим турніру доцентом кафедри туризму та рекреації Київського Торговельно-економічного університету Хлопяком Сергієм Васильовичем.

Боротьба за вихід до раунду плей-офф виявилася надзвичайно запеклою. Достатньо сказати, що у одній з відбіркових груп одразу три команди фінішували з однаковим турнірним результатом і підсумкові місця розподілилися лише за третім додатковим показником! Зрештою за підсумками групового етапу до півфіналів чемпіонату вийшли команди “UV” (збірна факультетів КНТЕУ), “Руки, ножиці та мізки” (ФТМ), “DreamTeam” (Одеський торговельно-економічний інститут), “Brain Vin” (Вінницький торговельно-економічний інститут)