ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування»


18-20 квітня 2018 року в Університеті імені Альфреда Нобеля у Дніпрі пройшов ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності «Облік і оподаткування» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Під керівництвом кафедри «Обліку і оподаткування» у заході прийняли участь студенти Одеського торговельно-економічного інституту КНТЕУ:  Кара Марія Іванівна група ОА-1814, Федорова Ірина Олегівна група ОА-1814.

18 квітня 2018 року відбулось Офіційне відкриття олімпіади.

19 квітня 2018 року представники з 60 вишів з різних регіонів України – загалом більше 100 студентів різних курсів облікових спеціальностей – змагалися за перемогу.

Олімпіада складалася з двох частин: письмової конкурсної роботи та комп’ютерного тестування з чотирьох дисциплін – «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності» та «Аудит».

Оцінювало учасників Журі, до складу якого увійшли експерти з обліку та аудиту з провідних ВНЗ України: Тернопільського національного економічного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Донецького національного університету імені Василя Стуса, Київського національного торговельно-економічного університету та інших.

20 квітня 2018 року відбулося підведення підсумків, робота апеляційної комісії та закриття олімпіади.

Студентка Кара Марія стала переможцем в номінації «Знавець Фінансового обліку» за результатами  ІІ-й етапу Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності «Облік і оподаткування» серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Студентка Федорова Ірина стала переможцем в номінації «Аудит» за результатами  ІІ-й етапу Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності «Облік і оподаткування» серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.