Ярмарок Кар’єри


Проблеми, пов’язані з розвитком ринкової економічної системи в Україні, вимагають активного формування ринку праці й забезпечення високого рівня зайнятості економічно активної частини населення, а особливо молоді.

Проблематика працевлаштування та зайнятості молоді давно є предметом дослідження вчених (економістів, демографів, психологів, соціологів), перебуває у фокусі уваги журналістів, представників державних установ та неурядових організацій, адже невирішені проблеми зайнятості молодих людей призводять до зростання безробіття та зниження рівня життя. Водночас безробіття призводить до негативних соціальних та економічних наслідків. Професійна дискваліфікація молоді у стані тривалого безробіття зменшує їх конкурентоспроможність, у них знижується мотивація до суспільно корисної праці. Також безробітна особа стикається з певними психологічними труднощами, зокрема відсутністю внутрішньої готовності до активних дій, невмінням змінити попередні установки, мотивацією поведінки в нових ринкових умовах.

Самостійний пошук вакансії – нелегка справа. Тому Одеський торговельно-економічний інститут КНТЕУ та Одеський фінансово-економічний коледж КНТЕУ за сприяння Одеського міського центру зайнятості організували Ярмарок кар’єри, що відбувся 16 травня, де студенти і випускники змогли ближче познайомитися з організаціями й отримати перший досвід спілкування з роботодавцями, дізнатися про умови стажування і працевлаштування, подати свої резюме в кадровий резерв компанії та пройти попередню співбесіду, ознайомитись із вимогами роботодавців, узяти участь у тематичних семінарах і майстер-класах. А роботодавці змогли поповнити базу кандидатів із числа студентів і випускників ОТЕІ КНТЕУ та ОФЕК КНТЕУ, провести презентацію компанії, надати інформацію про можливі стажування та вакансії постійної й тимчасової роботи, провести попередню коротку співбесіду, показати свої переваги на ринку праці й поширити інформацію про компанію та асортимент послуг.

Серед організацій, які взяли участь у Ярмарку, – Південний офіс Держаудитслужби, АБ «Південний», АТ «Ощадбанк», АТ КБ «Приватбанк», Головне управління ДФС в Одеській області, Департамент внутрішньої політики ОМР, Національна гвардія України, Департамент фінансів ОМР, ТОВ «Комерційне підприємства «Інтертелеком», ТОВ «АТБ-Маркет», ТОВ «ФІЛІП МОРРІС СЕЙЛЗ ЕНД ДИСТРІБ’ЮШН», ТОВ «БАДМ».

Бажаємо студентам успішної кар’єри та щиро дякуємо Одеському міському центру зайнятості за співпрацю!