Студентська Рада


Голова Студентської Ради

Кисса Марія Олександрівна

 ОА-2217

Заступник голови Студентської ради

Седлецька Дар’я Сергіївна

ФК-6218

Секретар Студентської  ради

Калараш  Кирил Андрійович

ФК-6218

Голова профспілки

 Гордійчук Катерина Валеріївна

ФК-6318

                             

Господарсько-побутовий сектор

Джевага Марія Вадимівна

 ФК-1518

Господарсько-побутовий сектор – важлива складова студентського самоврядування, адже для багатьох наших студентів гуртожиток став другим домом. Наш сектор допомагає створити найкомфортніші умови проживання, організовує дозвілля студентів та контролює дотримання правил.  Контролює роботу даного сектору – Марія Вадимівна

Інформаційний сектор

Осадча Людмила Леонідівна

ФК-1619

Ще одним надзвичайно важливим сектором СР є інформаційний. Адже для проведення кожного заходу потрібна активна підтримка студентів, а після – дуже приємно розповісти всім про виконану роботу, поділитись плодами кожної справи. Керує цією діяльністю Людмила Леонідівна.

Культмасовий сектор

Крамар Наталія Анатоліївна

ФК-6218

Іноді в житті студента настає момент, коли хочеться хоч хвильку перепочити від навчання – «душа бажає свята». Виконанням цього бажання опікується культмасовий сектор на чолі з Наталія Анатоліївна.

Науковий сектор

Жуковська Ганна Олександрівна

ФК-6218

Не варто боятися словосполучень з прикметником «науковий». У багатьох людей одразу виникають асоціації з чимось нудним та нереально складним. Ні, це не про наш науковий сектор. Адже захопливі дискусії та дебати на актуальні теми, різноманітні конференції та круглі столи не залишають нікого байдужим. Організувати плідну роботу сектору вдається Ганна Олександрівна.

Спортивний сектор

Молодов Владислав Андрійович

ФК-6218

Спортивний сектор займається організацією і проведенням спортивно-оздоровчих заходів, створює студентські команди для участі у міжвузівських змаганнях, а також пропагує здоровий спосіб життя в студентському середовищі. Організовує роботу сектору Владислав Андрійович.