Студентська Рада


Голова Студентської Ради

Кавка Ірина Василівна

Група: ОА-1814

 е-mail: i.cavcka@yandex.ua

Заступник голови Студентської ради

Марцюга Крістіна Павлівна

Група: ФК-5916

е-mail:  kristi1487@ukr.net

Голова профспілки

Арнаутова Ганна Іванівна

ОА -1814

Господарсько-побутовий сектор

Господарсько-побутовий сектор – важлива складова студентського самоврядування, адже для багатьох наших студентів гуртожиток став другим домом. Наш сектор допомагає створити найкомфортніші умови проживання, організовує дозвілля студентів та контролює дотримання правил.  Контролює роботу даного сектору –  Мирна Валерія Сергіївна

 Мирна Валерія Сергіївна

Група: ФК-1014

Інформаційний сектор

Ще одним надзвичайно важливим сектором СР є інформаційний. Адже для проведення кожного заходу потрібна активна підтримка студентів, а після – дуже приємно розповісти всім про виконану роботу, поділитись плодами кожної справи. Керує цією діяльністю Буруков В`ячеслав.

Буруков В`ячеслав Віталійович

 Група: ФК-1014

 е-mail: burukov301096@gmail.com

Культмасовий сектор

      Іноді в житті студента настає момент, коли хочеться хоч хвильку перепочити від навчання – «душа бажає свята». Виконанням цього бажання опікується культмасовий сектор на чолі з Авраміоті Катериною.

Авраміоті Катерина Сергіївна

Група: ОА-1914

Науковий сектор

     Не варто боятися словосполучень з прикметником «науковий». У багатьох людей одразу виникають асоціації з чимось нудним та нереально складним. Ні, це не про наш науковий сектор. Адже захопливі дискусії та дебати на актуальні теми, різноманітні конференції та круглі столи не залишають нікого байдужим. Організувати плідну роботу сектору вдається Македонській Марії.

Македонська Марія Василівна

Факультет : фінансово-економічний

Група: ФК-1014

Спортивний сектор

      Спортивний сектор займається організацією і проведенням спортивно-оздоровчих заходів, створює студентські команди для участі у міжвузівських змаганнях, а також пропагує здоровий спосіб життя в студентському середовищі. Організовує роботу сектору Стрижовець Евгенія.

Стрижовець Євгенія Михайлівна

 Група: ФК-5816