Студентська Рада


Голова Студентської Ради            Заступник голови Студентської  
                                    

Котюжинська Валерія Василівна                 Ташогло Ганна Георгіївна

          ФК-6520                                                                  ФК-6520

Секретар Студентської  ради                                Голова профспілки

                                                          

Бобівський Валерій Андрійович                  Токарчук Юлія
ФК-6520                                                                ФК-1518

Господарсько-побутовий сектор

Чебанова Світлана Михайлівна ФК-1518

Господарсько-побутовий сектор – важлива складова студентського самоврядування, адже для багатьох наших студентів гуртожиток став другим домом. Наш сектор допомагає створити найкомфортніші умови проживання, організовує дозвілля студентів та контролює дотримання правил.  Контролює роботу даного сектору – Світлана Михайлівна

Інформаційний сектор

Осадча Людмила Леонідівна  ФК-1619

Ще одним надзвичайно важливим сектором СР є інформаційний. Адже для проведення кожного заходу потрібна активна підтримка студентів, а після – дуже приємно розповісти всім про виконану роботу, поділитись плодами кожної справи. Керує цією діяльністю Людмила Леонідівна.

Культмасовий сектор

Урсул Вікторія Олегівна МБ-0120

Іноді в житті студента настає момент, коли хочеться хоч хвильку перепочити від навчання – «душа бажає свята». Виконанням цього бажання опікується культмасовий сектор на чолі з Вікторією Олегівною.

Науковий сектор

Плотніченко Борис Андрійович МБ-0120

Не варто боятися словосполучень з прикметником «науковий». У багатьох людей одразу виникають асоціації з чимось нудним та нереально складним. Ні, це не про наш науковий сектор. Адже захопливі дискусії та дебати на актуальні теми, різноманітні конференції та круглі столи не залишають нікого байдужим. Організувати плідну роботу сектору вдається Борису Андрійовичу.

Спортивний сектор

Палиця Артем Олександрович ФК-6520

Спортивний сектор займається організацією і проведенням спортивно-оздоровчих заходів, створює студентські команди для участі у міжвузівських змаганнях, а також пропагує здоровий спосіб життя в студентському середовищі. Організовує роботу сектору Артем Олександрович.