СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ІНОЗЕМНИХ МОВ


СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

З ІНОЗЕМНИХ МОВ

«MODERN TECHNOLOGIES AND INNOVATIONS IN EDUCATION AND ECONOMICS»

29 квітня 2020 р. в Одеському торговельно-економічному інституті КНТЕУ відбулася студентська науково-практична конференції з іноземних мов «Modern technologies and innovations in education and economics» (Сучасні технології та інновації в освіті та економіці). У конференції взяли участь студенти I-IV курсів та студенти Одеського фінансово-економічного коледжу.

Конференція була присвячена формуванню в студентів уявлень щодо таких професійних понять, як-от: «інтелектуальна економіка», «цифрова економіка», «інноваційні банківські технології», «блокчейн-технології», «криптоактиви»; спрямована на знайомство студентів зі світовими трендами банківських інновацій (тісний взаємозв’язок банку з клієнтом, інтеграція банківської сфери з соціальними мережами, мессенджерами і інтернет-платформами, забезпечення безпеки банківських процесів через впровадження нових інформаційних технологій) і банківської діяльності в контексті європейських інтеграційних процесів, а також націлена на розуміння нової тенденції в освіті – «смарт-технології», яка стає невід’ємною частиною життя суспільства і грає важливу роль в об’єднанні бізнес спільноти.

Тематичними напрямами роботи конференції були:

  1. SMART economyas a basis of new society.
  2. Innovative banking technologies and services of the XXI century.
  3. New tourism economy: new destinations, new types, new civilizations.
  4. SMART education as the global trend for acquiring profound knowledge.

Тези, підготовлені студентами, були інформативними, актуальними, пізнавальними і цікавими. У зв’язку з дистанційним навчанням здобувачів освіти конференція проводилася заочно.

Усі матеріали конференції опубліковано у збірнику тез студентських робіт, як свідоцтво наукової активності майбутніх фахівців. Електронний варіант збірнику доступний на сайті інституту, в розділі «кафедра іноземних мов і гуманітарних дисциплін».

Щиро дякуємо за участь усім учасникам конференції!

Організатори конференції  

(кафедра іноземних мов і гуманітарних дисциплін).