Стажування викладачів ОТЕІ КНТЕУ у Польщі


Стажування викладачів ОТЕІ КНТЕУ у Польщі та розвиток польсько-українського співробітництва

 

У рамках тижневої програми стажування (з 22 по 26 жовтня 2018 року) викладачі ОТЕІ КНТЕУ в рамках 20 річного ювілею відвідали Державну вищу техніко-економічну Школа імені Броніслава Маркевича (м. Ярослав, Польща), де відбулась зустріч з Ректором та проректором навчального закладу та ознайомилися з підготовкою фахівців з економіки та менеджменту, функціонуванням профільних лабораторій та технологіями функціонування і науковими розробками академічної бібліотеки.

Під час практики в Польщі викладачі ОТЕІ КНТЕУ успішно завершили курс підвищення викладацьких компетенцій по програмі «Європейська економіка та програма управління освітою» на тему ««European innovative approaches to education in economics and management» (120 hours / 4 credits), що передбачала модулі лекцій, практичних занять та конференції.

Викладачі ОТЕІ КНТЕУ взяли участь у міжнародній  конференції у м. Ритро (Новий Сонч) з 24-26.10.2018 року на тему «Критична інфраструктура міста», основною метою якої є презентація сучасних питань, які розділяють спільну мету, роль і значення функціонування комплексу інфраструктури, що  життєво важливо для інтересів економіки, держави і населення.

У Кракові члени делегації відвідали Інституту мінеральних ресурсів та енергетики Польської академії наук (IGSMiE PAN) та зустрілися з польськими колегами.