Спільна польсько-українська конференція


У м. Варшава (Польща) 22-23 березня 2018 року проведена Міжнародна наукова конференція «Європейська інтеграція економіки, освіти і права», яка організована Інститутом європейської інтеграції (Варшава, Польща) за підтримки та участі кафедри прикладної економіки Одеського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, результати якої сприятиме розповсюдженню та поглибленню знань з Європейської інтеграції.

Збірник наукових праць за матеріалами міжнародної наукової конференції виданий європейським видавництвом BMT Erida Sp. z o.o.  (Польща, Варшава), а також передбачена розсилка її примірників, що дало можливість авторам взяти участь в науковій праці, опублікованій в країні Європейського Союзу.

Участь у конференції взяли представники вищих навчальних закладів, наукових установ, органів державної влади з Польщі й України: Міністерства юстиції України, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, Одеського апеляційного адміністративного суду, Національної академії наук України, Вроцлавського Університету, Університету Матея Бела (Словаччина).

Учасники конференції отримали сертифікати про участь у Міжнародній науковій конференції «Європейська інтеграція економіки, освіти і права».