Святкування Дня працівників освіти


Урочистий концерт до Дня працівників освіти відбувся 4 жовтня в Одеському торговельно-економічному інституті та Одеському фінансово-економічному коледжі КНТЕУ. З вітальним словом до викладачів, студентів та гостей звернувся директор інституту, доктор економічних наук, професор, Ярослав Петрович Квач. «Професія педагога – вічна, оскільки вчитель та ідеї вчителя з’явилися з ідеєю родини, з ідеєю батька і матері. Я хочу подякувати кожному з Вас за Вашу подвижницьку працю, за ту важливу місію, яку Ви виконуєте. Працюймо за честь, за совість, заради добробуту і слави нашої держави», – зазначив Ярослав Петрович. Директор коледжу, Ольга Леонідівна Гура, також привітала присутніх зі святом та від щирого серця побажала натхнення, здоров’я на довгії літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, миру, любові та злагоди.

Протягом концертної програми усі мали змогу насолодитись захоплюючими хореографічними постановками, емоційними вокальними композиціями, які підготували студенти наших навчальних закладів в подарунок для освітян.

Окрім святкового концерту з нагоди Дня працівників освіти відбулося нагородження працівників грамотами та подяками.

Колективи інституту та коледжу, а також студенти приєднуються до привітань і зичать викладачам та працівникам освіти нових звершень у сфері науки та освіти і невичерпної енергії.