Профорієнтаційна бесіда «Стань студентом ОТЕІ» в смт.Любашівка та смт.Криве Озеро


Профорієнтаційна бесіда «Стань студентом ОТЕІ»

 

Представники віддліу практичного навчання, профорієнтації та молодіжної політики Одеського торговельно-економічного інституту Бобошко Людмила Ігорівна –провідний фахівець з профорієнтації випускників навчального закладу та Веселовська Зінаїда Геннадіївна – старший інспектор відділу  11 та 12 листопада 2017 року відвідали Любашівський район Одеської області та  смт. Криве Озкро Миколаївської області, а саме:

  1. НВК « ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія»;
  2. Олександрівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНК»;
  3. Кривоозерська ЗОШ №2 І-ІІІ ст.

Під час зустрічей з випускниками, учням була надана детальна інформація про напрями підготовки фахівців за якими здійснюється набір студентів у 2018/2019 навчальному році за денною та заочною формами навчання та про організацію навчально – виховного процесу в інституті.

Майбутні абітурієнти отримали вичерпні відповіді на запитання щодо особливостей цьогорічної вступної компанії, переліку документів для вступу на навчання, були запрошені на День відкритих дверей . Всі присутні мали змогу переглянути презентацію про навчальний заклад та його традиції , матеріально-технічну базу, отримали рекламні буклети, брошури та інші друковані матеріали .

Висловлюємо щиру подяку відділу освіти Любашівського району Одеської області, та всім хто сприяв проведенню профорієнтаційної роботи