Лекція фахівців ПАТ «МАРФІН БАНК»


Однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями в Одеському торговельно-економічному інституті КНТЕУ щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Перевага презентації – можливість для студентів безпосередньо зустрітися з роботодавцем, ознайомитись з реальним робочим місцем та з’ясувати всі питання, що виникають у людини під час індивідуальної співбесіди.

18 жовтня 2018 року студенти 3 та 4 курсів зустрілися з фахівцями ПАТ «МАРФІН БАНК»

Шипітка Олена Іванівна – менеджер з персоналу управління по роботі з персоналом ПАТ «МАРФІН БАНК» розповіла про основні принципи банківської діяльності та перспективи кар’єрного росту. Надала інформацію про вакантні місця для студентів та можливість проходження практики. Наглядно продемонструвала переваги компанії за допомогою презентації.

У своїй лекції фахівець ознайомила із ситуацією на ринку праці та зазначила, що для роботодавця важливо, в першу чергу, бачити «блиск в очах» у майбутнього працівника та бажання щось робити. Серед інших важливих якостей, які повинні бути у того, хто зацікавлений у роботі, лектор назвала цілеспрямованість, харизматичність, комунікабельність, орієнтацію на результат та відкритість до нового.

Лекція викликала велику зацікавленість молоді, студенти задавали багато питань щодо шляхів пошуку праці у сучасних умовах.