Круглий стіл на тему “Актуальні питання безпечного Інтернету”


17.04.19 за розробкою старшого викладача кафедри гуманітарно-природничих дисциплін Шрамко Олени Олександрівни та Борзенкової Ольги Дмитрівни в нашому навчальному закладі відбувся круглий стіл на тему “Актуальні питання безпечного Інтернету”. Таке питання дійсно актуально при сучасному розвитку комп’ютерних технологій, і хто як не наша молодь/студенти мають бути обізнаними в цьому питанні?

В круглому столі взяли участь студенти першого, другого та четвертого курсів. Були розглянуті питання та відбулося обговорення основних етапів виникнення Інтернету,його можливостей, існуючих ризиків і невирішених проблем та перспективних напрямків розвитку.

У доповідях була приділена увага наступним питанням:

– інтернет-залежності від різноманітних соціальних мереж та комп’ютерних ігор;

– плагіату у ВНЗ та реалізації законів про авторські права;

– національної безпеки України в умовах Євроінтеграції .

Тому слід пам’ятати що будь-яке покращення може мати і негативні наслідки при неправильному використанні.

Доповіді, підготовлені студентами були змістовними, пізнавальними та актуальними. Наприкінці заходу Шрамко О.О. ознайомила усіх присутніх з новою книгою Д. Кулеби «Війна за реальність: Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот», яка вийшла в Україні у березні 2019 року.

У підготовці студентів до “круглого столу” взяли участь викладачі: ст. викл. Шрамко О. О., к. ф.-м.н, доц. Тінгаєв О. А., к. е. н., доц. Борзенкова О. Д. та к. п. н., доц. Малишенко Л. О.

Щиро дякуємо за участь усім учасникам конференції! Бажаємо успіхів!

З повагою організатори конференції!!!