Круглий стіл “Концептуальні засади проведення державного фінансового аудиту місцевих бюджетів”


18 вересня Держаудитслужба провела круглий стіл на тему: “Концептуальні засади проведення державного фінансового аудиту місцевих бюджетів” в м. Одесса.

Директор  Одеського торговельно-економічного інституту КНТЕУ прийняв участь у круглому столі в м. Одесса за участю Голови Держаудитслужби Лідії Гаврилової, в.о. Голови Одеської ОДА Світлани Шаталової, керівників структурних підрозділів Служби, представників Одеської ОДА та представників місцевих ОТГ, де обговорюються концептуальні засади проведення державного фінансового аудиту місцевих бюджетів.

З вітальним словом до учасників заходу звернулася Голова Держаудитслужби Лідія Гаврилова: «Такі зустрічі з представниками місцевих громад вже стають традиційними, але така зацікавленість та масштабність заходу вперше. Основної метою таких заходів є побудова партнерських відносин.»

Також Голова зауважила, що в сучасних умовах економічного розвитку і фінансової децентралізації місцевих бюджетів одним із важливих елементів управління місцевими фінансовими ресурсами та дієвим інструментом, що дає змогу на належному рівні підтримувати фінансову дисципліну, є контроль за коштами місцевих бюджетів.

Учасники обговорили питання типових порушень земельного законодавства, шляхи наповнення місцевих бюджетів, використання субвенцій з державного бюджету місцевими бюджетами та здійснення попередньої оплати при проведенні капітальних видатків.