Зустріч представників компанії ACCA з студентами


28 травня 2019 року відбулась зустріч представників компанії ACCA з студентами ОТЕІ КНТЕУ, викладачами та адміністрацією в рамках налагодження співпраці.

ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants) – глобальна професійна асоціація, яка об’єднує фахівців у галузі фінансів і обліку. Основна мета діяльності – розвиток фінансової професії в світі.

ACCA пропонує актуальні і найбільш орієнтовані на потреби бізнесу професійні фінансові кваліфікації, які допомагають набути необхідних знань та компетенції, що відповідають вимогам роботодавців, і побудувати успішну кар’єру в області фінансів, обліку, аудиту та менеджменту практично в будь-якій країні світу.

Асоціація об’єднує 200 000 членів АССА і 486 000 студентів АССА в 181 країні. Понад 7 400 компаній в світі, що підтримують високі стандарти навчання і розвитку фінансових фахівців, мають статус акредитованого роботодавця АССА.

Є багато переваг, щоб закінчити ступінь, головним з яких є ступінь і професійна кваліфікація бухгалтерського обліку, що є потужною комбінацією кваліфікацій, щоб мати попит серед роботодавців і збільшити ваші перспективи кар’єри.

Для студентів зустріч була дуже змістовною і корисною! Дякуємо представникам АССА: Жанетті Оніщук та Вікторії Волотовскій за презентацію та співпрацю.