Зустріч випускників!


Одеський торговельно-економічний інститут та Одеський фінансово-економічний коледж КНТЕУ досить давно започаткували традицію – проведення зустрічей випускників. Кожного року в останню суботу травня відбувається ця подія.

25 травня 2019 року у традиційній зустрічі взяли участь випускники минулих 1978,1979, 1986-1989,1991-1994 років.

З вітальними словами виступили директор інституту Квач Ярослав Петрович, директор коледжу Гура Ольга Леонідівна, декан фінансово-облікового факультету інституту Продан Тетяна Яківна, які розповіли всім присутнім про здобутки нашої Альма-матер.

Своїх колишніх вихованців та колег привітала старший викладач Калашникова Світлана Миколаївна.

Також поділилися спогадами про роки навчання випускники: Конюченко Ольга Володимирівна (випускниця 1979 року), Гальчинський В’ячеслав Миколайович та Баранець Олег Васильович (випускники1993 року), Москальчук Тетяна Григорівна (випускниця 1994 року) та Можаровський В’ячеслав Вікторович (випускник 1994 року), які розповіли про свої студентські роки, подякували та низько вклонилася викладачам, що дали їм гідну освіту та направили на вірний шлях кар’єрного та життєвого росту, а також пообіцяли надати підтримку у відновленні Музею історії.

Мистецькі привітання подарували випускникам студенти інституту та коледжу. Гості під час свята мали можливість переглянути фотокартки, згадати студентські роки, поспілкуватися зі своїми однокурсниками та викладачами. Учасники зустрічі зробили фото на згадку.

Шановні випускники, вітаємо Вас з ювілеями випусків та бажаємо творчих звершень, професійного зростання, і пам’ятайте, двері рідного навчального закладу завжди відкриті для Вас. Наступна зустріч випускників відбудеться останню суботу травня 2020 року. Приходьте самі та приводьте своїх дітей і онуків!