Засідання Науково-методичної ради інституту


13 лютого 2019 р. відбулось чергове засідання Науково-методичної ради інституту.

З доповіддю ««Перевернуте» навчання – ключова тенденція освітніх технологій сучасності» виступила методист навчально-методичного відділу Ковлакова М.В. Вона підкреслила, що зміни, які відбуваються сьогодні в суспільному житті, вимагають розвитку нових педагогічних технологій, що орієнтуються на індивідуальний розвиток особистості, навичок самостійного навчання, формування вміння чітко вирішувати поставлені завдання. Такий підхід спонукає до впровадження в освітній процес альтернативних форм і способів освітньої діяльності. Серед них є технологія «перевернутого» навчання, яку називають методикою 21-го століття. Методист розкрила сутність технології «перевернутого» навчання та особливості її застосування в системі сучасної освіті. Викладач ОФЕК Сердюк Ж.М. поділилась своїм досвідом використання технології «перевернутого» навчання на заняттях з історії України, визначила переваги та недоліки цієї моделі, висловила поради щодо її реалізації в освітньому процесі.

Керівник навчально-методичного відділу Борзенкова О.Д. зробила аналіз підсумків екзаменаційної сесії студентів денної форми навчання за I семестр 2018-2019 н.р.

Методист Вдовиченко Г.Ф. підбила підсумки виконання планів-графіків підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у 2018 р. Було зазначено, що план виконано на 100%, 5 викладачів проходили наукове стажування за кордоном.

Завідувачі кафедр представили графіки проведення студентських олімпіад з базових навчальних дисциплін у 2019 р.

Про проведення відкритих занять викладачами інституту у 2018 р. розповіла методист Ковлакова М.В.