Економічний експрес


Економічний експрес в Одесі

Начальник відділу  моделювання Департаменту монетарної політики та економічного аналізу Національного банку УкраїниАнтон Груй 19 вересня 2019 року відвідав Одеський торговельно-економічний інститут та Одеський фінансово-економічний коледж КНТЕУ з лекцією «Макроекономічні моделі для монетарної політики в НБУ», що дала початок програмі «Економічний експрес» в Одесі.

Студенти економічних спеціальностей отримали можливість ознайомитись з ключовими моментами еволюції концепції монетарної політики, її приоритетами і інструментами, а також прогнозними моделями, що застосовує НБУ у своїй діяльності.Відбулось обговорення викликів та перспектив сучасної монетарної політики Національного банку України. Лектору висловлена ​​ щира подяка слухачів за цікаву презентацію та набуті знання.

Представники Одеського торговельно-економічного інституту та Одеського фінансово-економічного коледжу КНТЕУ 19 вересня 2019 року взяли участь у двох освітніх лекторіях «Економічного експресу», які відбулися одночасно: один для викладачів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, інший – для студентів закладів вищої освіти Одеси. На лекторіях обговорені актуальні аспекти конкурентоздатності національних економік, монетарної політики НБУ, банківських систем світу, обгрунтована модель запуску ринку сільгоспземель в Україні та розглянуті макроекономічні моделі для монетарної політики НБУ. Щира вдячність спікерам та координаторам проекту за бездоганну організацію заходу та можливість цікавого спілкування!

Викладачі та студенти ОТЕІ КНТЕУ також прийняли активну участь в освітньому лекторії Національного банку України у партнерстві з проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» та Київською школою економіки в рамках програми «Економічний експрес» , який відбувся 19 вересня в готелі «Аркадія»

В рамках проекту можна було дізналися більше про центральний банк та фінансові ринки, та отримати відповіді на свої питання від кращих експертів Національного банку та партнерських організацій.