День інституту та коледжу 2021


День інститутута коледжу 2021

День інституту та коледжу – свято, яке єднає усіх: студентів, випускників, викладачів, друзів коледжу. Здається, що може бути спільного у людей, котрі навчалися на різних спеціальностях, навіть у різних століттях?! Звичайно – всіх нас об’єднує любов до ОТЕІ та ОФЕК КНТЕУ!

Нині випускники жадають показати своїм дітям та внукам, де вирувало їх життя, де навчались і отримували знання, реалізовували свої таланти та розвивалися. Можливо, саме їх діти та онуки в майбутньому гордо зватимуться студентами наших ЗВО. 

Відкривала свято директорка ОФЕК КНТЕУ к.е.н., доцент Ольга Гура, яка привітала усіх гостей, випускників, студентів, співробітників, вступників та наголосила: «Наші навчальні заклади стрімко розвиваються в усіх сферах: науковій, спортивній, громадській. Приємно бачити, яких талановитих студентів та успішних випускників ми маємо. Це все для вас і завдяки вам!».

З вітальними словами виступила заступник директора ОТЕІ КНТЕУ к.е.н., доцент Валентина Князькова, яка побажала усім присутнім гарних спогадів та приємного спілкування, а в професійній діяльності – кар’єрного зростання, успіхів та творчої наснаги.

Актова зала коледжу була заповнена атмосферою гарного настрою, яскравих посмішок, приємних спогадів. Привертали увагу гарячі рукостискання та обійми давніх друзів.

Найдорожчими гостями цього свята стали випускники різних років та найбільші групи випускників

  • 1976 року, які цього дня відзначали 45 років з дня випуску!
  • 2002 року, які цього дня відзначали 20 років з дня випуску!

Зі святом коледж та інститут привітала викладач – методист минулих років Калашнікова С. М., яка викладала фінанси у 1979- 1998 роках. Світлана Миколаївна висловила подяку колежу та інституту за організацію свята та наголосила, що запорука успіху будь-якого вишу – його студенти: активні, енергійні, розумні та цілеспрямовані.

Зі словами подяки до викладачів звернулись зі сцени випускники минулих років, пригадавши найкращі роки навчання в інституті та коледжі:

  • Гориславець (Трищенко) Наталія Миколаївна (випускниця 1976 року),
  • Панчук Михайло Анатолійович (випускник1986 року),
  • Левченко Александр (випускник 2001 року) та інші.

Особливо, зі сцени привітали нас випускники 2020 року!

  • Хазова Марина
  • Іванова Валерія
  • Щеглова Ірина!

Святкування продовжилося у неформальній атмосфері: гості свята прогулювалися рідними коридорами, затишною територією, фотографувалися, та, спілкуючись зі студентами, відчули той самий зв’язок поколінь.

До свята Інституту та Коледжу долучились також майбутні студенти зі своїми батьками. Абітурієнти поспілкувалися із приймальною комісією, отримали всю необхідну інформацію про вступну кампанію та вже  долучилися до нашої родини.