День відкритих дверей ДПС


З нагоди реформування Державної фіскальної служби України Головним управлінням ДПС в Одеській області 18 грудня 2019 року проведено «День відкритих дверей» для студентів економічних та юридичних спеціальностей, в якому взяли участь студенти Одеського торговельно-економічного інституту та Одеського фінансово-економічного коледжу КНТЕУ

В залі засідань суденти мали змогу поспілкуватись з керівництвом управління, а саме: з в.о. начальника Головного управління ДПС в Одеській області Чеботарьовою Наталією Йосипівною, її заступником Бондаренко Анатолієм Борисовичем та іншими посадовими особами.

 «Приємно відзначити, що молоде покоління виявляє неабиякий інтерес до роботи фіскальної служби, а деякі зі студентів можливо і замислились над обранням у майбутньому професії податківця» – підкреслила Наталія Йосипівна.

Зустріч проходила у формі діалогу. Молодь активно цікавилася особливостями діяльності податкової служби, а також питаннями щодо умов працевлаштування в органах ДПС.

На завершення студенти подякували фахівцям Головного управління ДПС в Одеській області за корисну та пізнавальну інформацію, а податківці побажали студентам бути успішними, досягати омріяної мети, щоб у майбутньому стати гідними громадянами і сумлінними платниками податків.

Такі зустрічі важливі як для новоствореної податкової служби, так і для молоді. Студентам це допоможе у виборі професії чи започаткуванні власної справи.