“Лекція фахівців АП “Укрзалізниця””


Сприяння працевлаштуванню випускників разом із професійною орієнтацією завжди були і є важливою складовою в роботі Одеського торговельно-економічного інституту КНТЕУ.Завдяки цьому багато студентів знаходятьсвоє перше робоче місце. ОТЕІ КНТЕУ тісно співпрацює з підприємствами різних галузей, зокрема проводяться круглі столи та зустрічі з представниками підприємств, студентами і випускниками.

В інституті існуєінформаційна база про  компанії, де можуть працювати наші випускники і з якими укладені договори про співпрацю. За порукою майбутнього працевлаштування є існуюча система організації практики, що забезпечує присутність студентів на підприємствах, в організаціях, установах, кращу адаптацію до специфіки роботи.

5 вересня 2019 року в ОТЕІ КНТЕУ була проведена зустріч студентів з представниками Одеської залізниці – заступником начальника фінансово-економічної служби Чеченіною Ганною Миколаївною та заступником начальника служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Одеська залізниця» АП «Укрзалізниця» Масловою Ларисою Георгіївною.

Майбутніх випускників ознайомили з діяльністю Укрзалізниці та надали інформацію про наявні вакансії й відкриті програми з працевлаштування. Були вирішені питання організації екскурсій та практичних занять на підприємствах.