Віват, випускники!


15.02.2019 року у Одеському торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету відбувся одночасно і радісний, і сумний день, адже у цей день відбулось вручення дипломів випускникам-магістрантам фінансово-облікового факультету.

Для ОТЕІ КНТЕУ це довгоочікуваний, хвилюючий та надихаючий день – перший випуск магістрів. Дипломи з відзнакою поважного ступеня “магістр” та почесні грамоти отримали 38 випускників спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Свої найщиріші побажання та напутні слова висловив директор ОТЕІ КНТЕУ – Квач Ярослав Петрович. Він побажав випускникам гідно нести статус випускника ОТЕІ КНТЕУ, прославляючи рідну alma mater славетними вчинками та корисними справами.

Усі присутні на урочистості побажали магістрам наснаги та успіху на життєвому шляху, упевненості у власних силах, витримки й наполегливості в досягненні поставленої мети та гідно неси звання «Випускник ОТЕІ КНТЕУ».

Шановні випускники, ще раз бажаємо Вам творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого. Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх ваших мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю вступу на ниву дорослого життя.

Віват, випускники!